Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
