Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
