Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Customer
nl: Klant

en: Desc
nl: Aflopend

en: Task
nl: Taak

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Rate
nl: Percentage

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
