Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Default
os: Æнæивд
