Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ
