Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Customer
pl: Klient

en: Desc
pl: Malejąco

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Rate
pl: Oceń

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
