Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
