Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Customer
sk: Zákazník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Rate
sk: Sadzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
