Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi
