Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Customer
sv: Kund

en: Desc
sv: Fallande

en: Task
sv: Uppgift

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
