Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Task
ta: செய்பணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
