Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
