Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too
