Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
