Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Customer
cs: Zákazník

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
