Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Number
cy: Rhif

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Rate
cy: Graddfa

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
