Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Customer
da: Kunde

en: Desc
da: Faldende

en: Task
da: Opgave

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Rate
da: Bedøm

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
