Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Number
de: Zahl

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Customer
de: Kunde

en: Desc
de: Absteigend

en: Task
de: Aufgabe

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
