Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Rate
eo: Noto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
