Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Customer
et: Klient

en: Desc
et: Kahanev

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Rate
et: Määr

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
