Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Customer
fi: Asiakas

en: Task
fi: Tehtävä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Rate
fi: Arvio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
