Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat
