Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Number
fr: Nombre

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Customer
fr: Client

en: Task
fr: Tâche

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Rate
fr: Taux

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »
