Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Customer
gl: Cliente

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Rate
gl: Valoración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
