Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Number
hi: संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Customer
hi: ग्राहक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Task
hi: कार्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
