Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Customer
hr: Kupac

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
