Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
