Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Customer
id: Pelanggan

en: Task
id: Perintah

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
