Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
