Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Number
it: Numero

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Customer
it: Cliente

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Rate
it: Aliquota

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
