Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
