Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық
