Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Rate
kn: ದರ
