Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Customer
lv: Klients

en: Desc
lv: Dilst.

en: Task
lv: Uzdevums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Rate
lv: Likme

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
