Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
