Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
