Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Customer
ro: Client

en: Desc
ro: Descendent

en: Task
ro: Sarcină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
