Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Customer
ru: Покупатель

en: Desc
ru: По убыванию

en: Task
ru: Задание

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Rate
ru: Ставка

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsible
ru: Ответственный
