Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha
