Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по
