Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
