Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
