Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Customer
tr: Müşteri

en: Desc
tr: Azalan

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Rate
tr: Puan

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
