Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Rate
ug: باھا

en: - All -
ug: ھەممىسى
