Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Customer
uk: Покупець

en: Desc
uk: Спад

en: Task
uk: Завдання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Rate
uk: Оцінити

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост
