Trinion zadachnik CRM (1.0.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Number
vi: Số

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Task
vi: Tác vụ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
