Tripal (4.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (119 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help Text
et: Abitekst

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Authored by
et: Autor

en: Details
et: Üksikasjad

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Jobs
et: Tööd

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Clone
et: Klooni

en: Arguments
et: Argumendid

en: Set default
et: Määra vaikimisi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: unlimited
et: piiramata

en: Changed
et: Muudetud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Relationships
et: Seosed

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Analysis
et: Analüüs

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Cardinality
et: Võimsus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Hide if empty
et: Peida kui tühi

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Download File
et: Laadi fail alla

en: Submitter
et: Vastaja

en: Thousand marker
et: Tuhandete eraldaja

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
et: Vali meetod automaatjätkamise soovituste jaoks. <em>Sisaldab</em> meetod võib olla aeglane, kui eksisteerib tuhandeid olemeid.

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
