Tripal (4.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (59 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Contains
ne: समावेश

en: Authored by
ne: लेखक

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: « First
ne: « पहिलो
