Tripal (4.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra

en: In progress
se: Bargamin
