Tripal (4.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (88 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Markup
be: Код

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Required
be: Абавязкова

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Rename
be: Перайменаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: Database
be: База дадзеных

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Details
be: Падрабязна

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Arguments
be: Аргументы

en: Set default
be: Усталяваць прадвызначаныя

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: Drop
be: Выкінуць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Data Search
be: Пошук дадзенных

en: Thousand marker
be: Тысячны маркер

en: View mode
be: Лад выгляду

en: %type_name: Create new content
be: %type_name: Стварыць новае змесціва

en: %type_name: Edit own content
be: %type_name: Рэдагаваць уласнае змесціва

en: %type_name: Edit any content
be: %type_name: Рэдагаваць любое змесціва

en: %type_name: Delete own content
be: %type_name: Выдаліць уласнае змесціва

en: %type_name: Delete any content
be: %type_name: Выдаліць любое змесціва

en: Third party settings
be: Іншыя налады
